3100 PELUŞ HALI


Kaymaz taban ve yıkanabilir özellikte “Hks Peluş Halı”

Peluş kaymaz tabanlı ürünlerimiz çamaşır makinesinde maksimum 30º de yıkanabilmektedir. Yıkama işlemi bittikten sonra halı çırpılarak kurumaya bırakılmalıdır. Peluş halı modellerimizde istenilen ebat ve renk seçenekleri uygulanmaktadır.

Devamı
9000 DERİ KÜRK HALI


Kürk ve derinin birleşiminden oluşan ve kolay temizlenen "Hks Deri Kürk Halı"

Deri Kürk grubumuz uzun tüylü halıları kullanamayan müşterilerimiz düşünülerek tasarlanmıştır. Deri Kürk halılarımız modern tasarım ve renk çeşitliliği ile müşterilerimize sunduğumuz ürün gruplarımızdan biridir. Çamaşır suyu, alkol vb. alkol içeren ürünler temizlikte kullanılmamalıdır.

Devamı
9000 DERİ DAMA HALI


Tüy içermeyen sağlıklı ve modern “Hks Deri Dama Halı”

Tüy içermeyen bu ürün grubumuzda istenilen ebatlarda çalışmalar yapılabilmektedir. Temizliği nemli bir bezle silinerek yapılmaktadır. Çamaşır suyu, alkol vb. kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Devamı
9500 MY X 16 TAŞLI HALI


Swarowski taşların ve kadife yumuşaklığının muhteşem uyumu “Hks My X 16 Taşlı Halı”

HKS MY X 16 halılarda kadife kumaşın üzerine” birinci kalite swarowski taşlar” gömme usulüyle uygulanmaktadır. Gömme sistemiyle taşlar işlendiği için taşlarla ilgili düşme gibi bir sorun yaşanmaz.

Devamı
9600 ANTI ASTIM CARPET


Zarif şık ve sağlıklı 
“Hks Anti Astım Carpet”

Anti-Astım Halılarımız, ülkemizde çok sayıda bulunan astım hastaları ve görselliğin üst safhada tutulduğu ürünümüzdür. Üründe flok, deri ve dökülmeyen kürk kullanılmaktadır. Anti astım carpet, astım hastaları için şıklık ve sağlığı bir araya getirmiştir. Temziliği nemli bir bezle silinerek yapılmaktadır. Çamaşır suyu, alkol vb. alkol içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Devamı
9400 FLOKÜRK HALI


Flok ve kürkün birleşimindeki farklı bir tarz “Hks Flokürk Halı”

Tabanları deri-süet tabandır. Birçok renk ve desen çeşidi bulunan floklar istenilen renklerdeki kürklerle beraber müşterinin kendi özel isteği ile üretilebilmektedir. Temizlikleri nemli bir bezle yapılmaktadır. Çamaşır suyu, alkol vb. kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır. Flokürk halılarımız farklı tasarım ve kullanma kolaylığı sunmaktadır.

Devamı
9700 FLOK HALI


Tüy içermeyen sağlıklı ve modern “Hks Flok Halı”

Flok halılarımız deri üzerine flok baskılı halılardır. Temizlikleri son derece kolaydır. Kirlendiğinde sadece nemli bir bez ile silinmesi tertemiz olması için yeterlidir. Flok Halılar Modern tasarımları ve kullanış kolaylığı ile birçok müşterinin beğenisini kazanmış bir ürünümüzdür. Temizliği nemli bir bezle silinerek yapılmaktadır. Çamaşır suyu, alkol vb. kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Devamı
9900 DERİ PANO HALI


Tüy içermeyen sağlıklı,modern, yeni bir tarz “Hks Deri Pano Halı”

Deri Pano Halılarımız Tüy içermeyen ve temizliği çok rahat şık ve sade bir ürünümüzdür. Temizliği nemli bir bezle silinerek yapılmaktadır. Çamaşır suyu, alkol vb. kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Devamı
9800 FLOŞ HALI


Yumuşak dokusunun verdiği eşsiz konfor ile akrelik, kaymaz taban ve yıkanabilir özellikte “Hks Floş Halı”

Floş Halı kaymaz tabanlı halılarımız Kuş Tüyü hissiyatı veren dokusuyla evlerimizin birçok yerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çamaşır makinesinde maksimum 30º de yıkanabilmektedir. Yıkama işlemi bittikten sonra iyice çırparak düzgün bir şekilde asılıp kurumaya bırakılmalıdır.

Devamı
3900 BANYO GRUBU


İlk defa böylesi...

Hks Banyo Klozet Takımı

Kaymaz tabanlı banyo gruplarımız çok şık ve kullanımı çok kolaydır.Temizleme işleminde çamaşır suyu, alkol vb. kimyasal madde içeren ürünler kullanılmamalıdır.

Devamı
3800 POST


Kaymaz taban ve yıkanabilir özellikte " Hks Post..."

Peluş kaymaz tabanlı postlarımız çamaşır makinasında maksimum 30ºde yıkanabilmektedirler. Yıkama işlemi bittikten sonra halı çırpılarak kurumaya bırakılmalıdır. İstenilen ebat ve renk seçenekleri uygulanmaktadır.

Devamı
3500 KIRLENT


Evlerinize şıklık katan "Hks Kırlent"

Farklı ürün gruplarımızdan ürettiğimiz kırlentler halılarımız ile bütünlük sağlar.

Devamı